Przejdź do zawartości

Arcybiskupie Seminarium Duchowne zaprasza na dni skupienia i rekolekcje!

12 czerwca 2015, 09:16 w Aktualności, Rekolekcje

Dni Skupienia od 19 do 21 czerwca 2015 r.

Zapraszamy młodzież męską szkół ponadgimnazjalnych i starszych, szczególnie zastanawiąjących się nad wyborem drogi życia na dni skupienia dla rozeznających powołanie. Chętni wcześniej uzgadniają przyjazd z przełożonymi seminarium (telefonicznie, mailowo lub osobiście). Zgłaszając się w ASD przywozimy ze sobą pisemne polecenie księdza (proboszcza, wikariusza, katechety), bądź katechety świeckiego, a także zgodę Rodziców, jeżeli nie ma się ukończonych 18 lat. Prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór oraz strój sportowy. Udział w Dniach Skupienia jest bezpłatny. Początek
w piątek 19 czerwca o godz. 17.00, a zakończenie w niedzielę 21 czerwca o godz. 13.00.

Rekolekcje letnie od 24 do 28 sierpnia 2015 r.

W wakacje letnie od 24 do 28 sierpnia 2015 r. zapraszamy młodzież męską na rekolekcje MŁODZI W DUCHU LITURGII –  organizowane wspólnie przez Arcybiskupie Seminarium Duchowne i Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej. W czasie rekolekcji będzie okazja wejść lepiej w ducha liturgii, szczególnie Eucharystii oraz pogłębić wiarę i modlitwę. W trakcie rekolekcji – w czwartek 27 sierpnia – wybierzemy się na jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Górce Duchownej. Chętni, możliwość przyjazdu ustalają z przełożonymi seminarium (telefonicznie, mailowo lub osobiście). Zgłaszając się w ASD przywozimy ze sobą pisemne polecenie księdza (proboszcza, wikariusza, katechety), bądź katechety świeckiego. Do 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców. Uczestnicy zabierają ze sobą Pismo Święte, różaniec, notatnik, Dla uprawiających sport warto zabrać strój. Początek rekolekcji w poniedziałek 24 sierpnia o godz. 15.00, a zakończenie w piątek o godz. 13.00. Koszt 80 zł.

Moderator odpowiedzialny za dzieło powołań: ks. Przemysław Tyblewski, email: tyblewskixp@op.pl Jeśli masz pytanie, napisz.