Przejdź do zawartości

Zostań klerykiem w listopadowy weekend!

6 listopada 2014, 13:53 w Aktualności, Rekolekcje

Przyjacielu!

ZOSTAŃ KLERYKIEM NA WEKEEND,  to nowa forma bezpłatnych rekolekcji dla młodzieży męskiej, które odbędą się w dniach od 28 – 30 listopada, w klasztorze w Obrze k. Wolsztyna, gdzie znajduje się Wyższe Seminarium Duchowne Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej

Co w programie nowej formy rekolekcji?

- codzienna Eucharystia, wspólne modlitwy, kontakt z ojcami, braćmi, klerykami, sport (piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, tenis stołowy, siłownia), rekreacja i mnóstwo radości. Rekolekcje są bezpłatne. Po wcześniejszym zgłoszeniu do mnie można zabrać ze sobą kolegę(ów). Zgłoszenia na rekolekcje pod adresem wskazanym niżej. Rozpoczęcie pierwszego dnia o godzinie 18.00, zakończenie ostatniego dnia przed południem.

Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w tych dniach skupienia najpóźniej do 25 listopada (można potwierdzić sms-em, na gg, mailem, lub osobiście).

Dojazd do Obry – pociągiem do Poznania, później pociągiem, lub PKS-em do Wolsztyna. Z Wolsztyna do Obry jest 7 km. Przystanek PKS-u w Wolsztynie znajduje się naprzeciw dworca PKP. Można też        z Wolsztyna do Obry dojechać prywatną linią autobusową REY. Autobusy i busy tej firmy odjeżdżają przy dworcu PKP (naprzeciw Biedronki) o godzinie 7.10, 8.00, 9.50, 11.15, 12.40, 13.50, 14.45, 15.45, 17.00. Dla jadących ze Śląska – dojazd do Leszna pociągiem, a potem również z Leszna pociągiem do Wolsztyna, a potem  PKS-em do Obry.

o. Krzysztof Jurewicz OMI

tel. 601 – 788 – 422

gg – 2297944

mail: powolania@oblaci.pl

Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 roku życia) proszę o przywiezienie ze sobą na rekolekcje wypełnione oświadczenie rodziców, lub opiekunów prawnych. Oświadczenie to znajduje się na stronie www.powolania.oblaci.pl – link zgoda rodziców (strona główna, kolumna z lewej strony). Dokument taki jest obowiązkowy.