Przejdź do zawartości

Rekolekcje dla katolickiej młodzieży męskiej w Obrze

15 stycznia 2016, 11:34 w Aktualności, Rekolekcje

Przyjacielu!

 

W dniach od 27 do 31 stycznia 2016, w klasztorze w Obrze k. Wolsztyna, gdzie znajduje się Wyższe Seminarium Duchowne nasza rodzina zakonna Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej organizuje bezpłatne rekolekcje dla katolickiej młodzieży męskiej: studentów, uczniów szkół średnich i gimnazjum.

 

Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w swoim życiu na lepsze, więcej niż zwykle pomodlić się, odprawić dobrą spowiedź świętą, doświadczyć wspólnoty – zapraszamy! Program dni skupienia to: codzienna Eucharystia, wspólne modlitwy, konferencje, filmy, okazja do refleksji w samotności, kierownictwo duchowe, kontakt
z ojcami, braćmi, klerykami, sport na hali szkolnej, wspólny wyjazd do domu sióstr Opatrzności Bożej w Wielkiej Wsi, rekreacja i mnóstwo radości.

Rekolekcje są bezpłatne. Po wcześniejszym zgłoszeniu do mnie można zabrać ze sobą kolegę(ów). Zgłoszenia na rekolekcje pod adresem wskazanym niżej. Rozpoczęcie pierwszego dnia o godzinie 17.00, zakończenie ostatniego dnia po śniadaniu.

Potwierdzenie uczestnictwa w rekolekcjach do 20 – go stycznia
Dojazd do Obry – pociągiem do Poznania, później pociągiem, lub PKS-em do Wolsztyna. Z Wolsztyna do Obry jest 7 km. Przystanek PKS-u w Wolsztynie znajduje się obok dworca PKP. Można też z Wolsztyna do Obry dojechać prywatną linią autobusową REY. Autobusy i busy tej firmy odjeżdżają przy dworcu PKP (naprzeciw Biedronki) o godzinie 7.10, 8.00, 9.50, 11.15, 12.40, 13.50, 14.45, 15.45, 17.00. Dla jadących ze Śląska – dojazd do Leszna pociągiem, a potem również z Leszna pociągiem do Wolsztyna, a potem  PKS-em do Obry.

Zgłoszenia przyjmuje:
o. Krzysztof Jurewicz OMI
tel.  601 – 788 – 422

mail: powolania@oblaci.pl

Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 roku życia) proszę o przywiezienie ze sobą na rekolekcje wypełnione oświadczenie rodziców, lub opiekunów prawnych. Oświadczenie to znajduje się na stronie www.powolania.oblaci.pl – link zgoda rodziców (strona główna, kolumna z lewej strony). Dokument taki jest obowiązkowy.