Przejdź do zawartości

Zakończ rok w seminarium w Obrze!

3 grudnia 2014, 16:55 w Aktualności, Rekolekcje

Drogi młody Przyjacielu!

Czy wyobrażasz sobie, że można przeżyć pięknie koniec starego 2014 roku i przywitać nowy 2015 rok w Wyższym Seminarium Duchownym, razem z ojcami, braćmi i klerykami ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej?

Jedni będą szykować się w tym czasie na  bale, prywatki, a inni w zaciszu seminarium w Obrze pragną podziękować Bogu za rok wzlotów i upadków i adorując Najświętszy Sakrament przeprosić za grzech, niewierność i prosić o błogosławieństwo na nowy 2015 rok dla siebie, rodziców, rodzeństwa i świata całego.

Zatem – zastanów się i zdecyduj – jak chcesz spędzić ten czas…. Oblaci zapraszają bardzo serdecznie!!!

Pragnę, więc serdecznie zaprosić Cię na dziękczynne dni skupienia. Rozpoczęcie 27 grudnia kolacją o godzinie 18.00, a zakończenie 1 stycznia 2015 rano.

Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w swoim życiu na lepsze, więcej niż zwykle pomodlić się, odprawić dobrą spowiedź świętą, doświadczyć wspólnoty – zapraszamy! Program dni skupienia to: codzienna Eucharystia, wspólne modlitwy, konferencje, filmy, okazja do refleksji w samotności, kierownictwo duchowe, kontakt z ojcami, braćmi, klerykami, sport (piłka nożna na hali sportowej, siatkówka, tenis, siłownia), rekreacja i mnóstwo radości. Rekolekcje są bezpłatne.

Można, po wcześniejszym zgłoszeniu do mnie na dziękczynne dni skupienia zabrać ze sobą kolegę (ów).

 

Dojazd do Obry – pociągiem do Poznania, później pociągiem, lub PKS-em do Wolsztyna. Z Wolsztyna do Obry jest 7 km. Przystanek PKS-u w Wolsztynie znajduje się naprzeciw dworca PKP. Można też z Wolsztyna do Obry dojechać prywatną linią autobusową REY. Autobusy i busy tej firmy odjeżdżają przy dworcu PKP (naprzeciw Biedronki) o godzinie 7.10, 8.00, 9.50, 11.15, 12.40, 13.50, 14.45, 15.45, 17.00. Dla jadących ze Śląska – dojazd do Leszna pociągiem, a potem również z Leszna pociągiem do Wolsztyna, a potem  PKS-em do Obry.

Zapisy i zgłoszenia:

o. Krzysztof Jurewicz OMI
ul. Ostatnia 14
60-102 Poznań

tel. 601 788 422
e-mail:
powolania@oblaci.pl This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www. powolania.oblaci.pl / gg 2297944

facebook: Sekretariat Powołań Misjonarzy Oblatów

 

Proszę o  potwierdzenie swojego uczestnictwa- najpóźniej do 22 grudnia (można meilem, sms –  em, na facebooku, lub na gg). Licząc, że spotkamy się w Obrze  serdecznie pozdrawiam i zapewniam o modlitewnej pamięci.

Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 roku życia) proszę o przywiezienie ze sobą na dni skupienia wypełnione oświadczenie rodziców, lub opiekunów prawnych. Oświadczenie to znajduje się na stronie www.powolania.oblaci.pl – zakładka zgoda rodziców (strona główna, kolumna z lewej strony).