Przejdź do zawartości

Powołaniowe dni skupienia dla maturzystów i studentów u OBLATÓW

1 października 2011, 10:10 w Rekolekcje

Tagi: , , ,

Obra 21-23 października 2011

Od wielu lat nasza rodzina zakonna Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej organizuje spotkanie maturzystów, studentów, uczniów kończących szkołę zawodową, oraz pracujących, zainteresowanych naszym życiem zakonnym i być może… przymierzających się do wstąpienia w nasze szeregi. Choć uczestnictwo w takim spotkaniu do niczego nie zobowiązuje, jest ono wspaniałą okazją do poznania życia wspólnoty oblackiej naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze k. Wolsztyna.

Pragnę, więc serdecznie zaprosić Cię na to spotkanie, które odbędzie się w dniach od 21 do 23 października 2011 r. Rozpoczęcie pierwszego dnia kolacją o godzinie 18.00, a zakończenie ostatniego dnia śniadaniem o godzinie 8.30. Ponieważ przyjazd odbywa się w dzień roboczy, trzeba załatwić sobie wolne w szkole (na miejscu w Obrze, mogę wystawić potrzebne zwolnienie ze szkoły).

Można, po wcześniejszym zgłoszeniu do mnie na powołaniowe dni skupienia zabrać ze sobą kolegę (ów), maturzystę, studenta.

Szczegóły dotyczące dojazdu :dla jadących ze śląska – pociąg pośpieszny do Leszna, potem szynobus do Wolsztyna, z Wolsztyna autobus PKS do Obry (7 km). Autobus kursuje do Nowej Soli przez Obrę. Dla pozostałych jadących z innych części Polski: pociągiem do Poznania Głównego, następnie dwie możliwości: z Poznania do Wolsztyna szynobus, potem autobus PKS jadący do Nowej Soli, przez Obrę, lub z Poznania Głównego bezpośrednio autobusem PKS z dworca PKS w Poznaniu do Nowej Soli, przez Obrę. Proszę o szybkie potwierdzenie swojego uczestnictwa (można mailem, smsem, lub na gg najpóźniej do 17 października). Licząc, że spotkamy się w Obrze, serdecznie pozdrawiam i zapewniam o modlitewnej pamięci. Dni skupienia są bezpłatne.
Polecam dodatkowo weekendowe dni skupienia – jeszcze we wrześniu, październiku i grudniu w różnych klasztorach oblackich.

Wszelkich informacji i pomocy w rozeznaniu powołania udziela:
S E K R E T A R I A T P O W O Ł A Ń
ul. Ostatnia 14 60-102 Poznań
tel (61) 830 65 17 lub komórkowy 601 788 422
e-mail: powolania@oblaci.pl
www.powolania.oblaci.pl
gg 2297944